MENÜ
SEPETİM

İş Ortaklığı


Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için büyük bir tedarik ağıyla iş ortaklığı yapıyoruz.

Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak adına yeni projelerde işbirliği, yeni bayiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkanı oluşturmaya çalışıyoruz.

Bu yüzden bayimiz olmak isteyen firmalar için bu süreci anlaşılabilir, hızlı ve olabildiğince basit yaptık.

Bu sayfada bir iş sahibinin FenixTIR Otomotiv Aksesuar Satış Noktası olmak için atması gereken adımları paylaşıyoruz.BAYİ ADAYI OLMAK İÇİN NELER GEREKİR ?
FenixTIR ile ticari iş ortaklığı kurmak isteyen Bayilerin online başvuru formunu eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

FenixTIR OTOMOTİV AKSESUARI TANIMAK ?
Otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında müşterileriyle buluşturan FenixTIR Otomotiv Aksesuar,  toptan yedek parça ve aksesuar satışı, hizmeti sunmaktadır
Kurulduğu günden beri; her zaman “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini ön planda tutan ve bu yaklaşımı ile Hızla büyümeye devam etmekteyiz.

FenixTIR Otomotiv Aksesuar; toptan yedek parça organizasyonu ile İstanbul ( İkitelli - Başakşehir) ilinde yer alan Merkezi ile hizmet vermekte olup , bir yandan da yeni yatırımlarla genişlemeye devam etmektedir.

FenixTIR Otomotiv Aksesuar’ın ürünlerini tedarik etmek ve stratejik bir Satış noktamız olmanız için, bizim iş süreçlerimizi çok iyi bilmeli ve firmanıza bu süreçlerde nasıl katkıda bulunabileceğimizi müzakere etmeliyiz.

Aşağıdakiler sizin- bizim ana satın alma süreçlerini doğru yapmanıza yardımcı olacaktır:

1. Başvuru formunu mutlaka eksiksiz olarak doldurmalısınız.

2. Sitemizi ziyaret etmeli,  ürün kategorilerinin olduğu sayfaları gezmeli, sunduğumuz ürünleri, Kampanyaları, markaları, kalite ve fiyatlarını incelemelisiniz.

3. Ödeme çeşitleri ve şartları hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

4. Müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunmak için bizimle bire bir çalışabilmeli, tüm yasa ve yönetmeliklere uygun olmalı.

5. Doğru fiyat politikası ile çalışabilmeli.

6. Yüksek müşteri beklentilerini karşılayabilecek ürün ve hizmet politikasına sahip olmalı.

7. Güncel kampanyalar ve sipariş işlemlerini online yürütebilecek bir altyapıya sahip olmalı. İş ortağımız olun, milyonlarla buluşun!

Türkiye’nin en büyük Otomotiv Aksesuar Yedek Parça dağıtıcılarından birisi olan FenixTIR Garantisinde ürünlerimizi satışa sunmaya hazır mısınız ?

Değerli iş ortaklarımız arasına katılın, aylık ortalama ……X…  adet parça satışın gerçekleştiği FenixTIR Otomotiv Aksesuar ’ın ürünlerinizi tüm Türkiye ile buluşturun.

İş ortaklarımızda aradığımız niteliklere sahipseniz; FenixTIR Türkiye genelinde Bayiler arasına hoş geldiniz!  Müşteriye yakın teşkilat yapımız ve Türkiye çapında yaygın bayi ağına sahip Sürekli finansal gücümüz ile daima yanınızdayız.

DEĞERLENDİRME:
Kalite politikamız gereği; tüm Bayi başvuruları değerlendirme sürecine tabi tutulur.