Reflektör Şerit R104 Kırmız - ORAFOL

  • 260,00TL

  • Vergiler Hariç: 260,00TL
  • Stok Durumu:2-3 gün içinde stokda
  • Marka: Orafol
  • Ürün Kodu: 0001
  • OEM No: 104 R-000001
ECE 104 Nedir?
ECE 104, ağır vasıta araçlar üzerindeki retro-reflektif işaretlemelerin kullanımını düzenleyen uluslararası bir yönetmeliktir. Pek çok Avrupa ülkesi tarafından halihazırda uygulamaya geçirilmiştir. Eğer ağırlığı 7,5 tonun üzerindeki bir agır vasıta ya da 3,5 ton üzerindeki bir römorka sahipseniz, bu yönetmelik konusunda bilgi sahibi olmanız önemle tavsiye olunur.

ECE 104 Ne Zaman Yürürlüğe Giriyor?
ECE 104 yönetmeliği hali hazırda var olmakla beraber, Temmuz 2011 itibariyle, Avrupa Birliğine üye ve anlaşmalı bir çok ülkedeki 7,5 ton üzerindeki ağır vasıta ya da 3,5 ton üzerindeki römorklarda zorunlu hale gelmiştir.

E Logosu Nedir?
E logosu olmayan ürünler yönetmelik ile uyumlu değildir. Reflektif Şeritlerimiz, araç üzerine uygulanabilecek en parlak malzeme kategorisi olan “Kategori C” (kontür) sınıfının tüm reflektif gerekliliklerini sağlamaktadır.

300-450 cd/lx/m2 değerlerindeki retroreflektivite katsayıları ile bu reflektif ürünler sadece kontür işaretlemesinde kullanılabilmektedir.

ECE 104 yönetmeliğine uyan retro-reflektif malzemeler “E” logosu ile tanımlanmaktadır. Bu sembol, ürünlerin bağımsız ve yetkili bir merkez tarafından test edilip onaylandığını ve ECE 104’ün tüm gerekliliklerini sağladığını belgeler.

Bilhassa görüş mesafesinin düştüğü yerlerde hayat kurtaran reflektif şerit işaretleme ( reflektörlü bant ) ürünlerinde orjinal ürünleri tercih edelim.

Not: Reflexite firması yeni yapılanması sonrası Türkiye 'de Orafol bünyesi altında Reflektif Şerit ( Reflektörlü Bant ) satışını yapmaktadır.

Reflexite Sert Zeminde Uygulanan Kırmızı ECE 104 Tip onaylı Retro Reflektif Şerit (Reflektörlü Bant) E Belgeli Kontur işaretleme Tip Onaylı Tüv TUV Türk Araç Muayeneye Vizeye Uygun TIR Kamyon Damper Kasa Romörk Avrupa Kalitesi Reflektörlü şerit E4


REFLEKTİF ŞERİT ÖZELLİKLERİ
Şerit RengiKırmızı
Araç Üzerinde Kullanılabilecek KonumArka
Kullanım AlanıSert Yüzeyler Üzerinde
Uygun Uygulama Yüzeyleri ve MalzemelerAlüminyum, Paslanmaz Çelik, Oto Boyası
Kullanım Ömrü10 Yıl
Yapışkan CinsiŞeffaf, Basınca Duyarlı. Çok hızlı ve kolay uygulanır
RegülasyonECE 104 Uyumlu
Ürün YapısıYüksek reflektiviteye sahip mikro prizmatik malzeme
Rulo Boyutu50mm x 50m
E LogosuVardır (104R - 000001)